Opinie użytkowników

Pomysł strony ze słowami, z szukaniem, dodawaniem, to jest fajna opcja.

Natalia Marinska

Pracujemy już wprawie rok o chociaż nie rozwinęłam biznesu w trzy miesiącu, jak sobie zakładałam ;) ale jestem bardzo zadowolona z tego co za ten czas zrobiliśmy, i wiem że za trzy lata nie zrobiłam by tego sama! Więc dziękuję ci! Robisz naprawdę kawał dobrej roboty!

Jest tak, jak miało być, jak oczekiwałem.

Komunikowałem się z różnymi fachowcami, różnymi informatykami. No i rzeczywiście tutaj, to co proponuje Mirek, to jest rozwiązanie.

Być może niektórzy próbują sami robić swoje witryny, albo zatrudniają do tego pewne firmy, które starają się tworzyć stronki www i to oznacza, że prawdopodobnie eksperymentują na sobie, bo istnieje duża szansa, że ich małe serwisy pozostaną nieznane. Klienter daje alternatywę. To profesjonalnie stworzone narzędzie, które gwarantuje ruch na stronie, zwiększając szansę na sprzedaż.

b-semop-pl.jpeg

Ten projekt to jest właściwie 5 w 1. Bo to jest tak: własna strona, autoresponder, do tego dojdzie sklep, do tego jest wdrożenie i do tego jest serwis. Dla mnie, dla takiego człowieka, który jest słaby technicznie jeśli chodzi o sprawy internetowe, to jest propozycja bardzo korzystna.

Bogdan Semmler - handel hurtowy kawą i herbatąB&B Hurtownia Kawy i HerbatyPoznań