Opinie użytkowników

Natalia Marinska

Pracujemy już wprawie rok o chociaż nie rozwinęłam biznesu w trzy miesiącu, jak sobie zakładałam ;) ale jestem bardzo zadowolona z tego co za ten czas zrobiliśmy, i wiem że za trzy lata nie zrobiłam by tego sama! Więc dziękuję ci! Robisz naprawdę kawał dobrej roboty!

Być może niektórzy próbują sami robić swoje witryny, albo zatrudniają do tego pewne firmy, które starają się tworzyć stronki www i to oznacza, że prawdopodobnie eksperymentują na sobie, bo istnieje duża szansa, że ich małe serwisy pozostaną nieznane. Klienter daje alternatywę. To profesjonalnie stworzone narzędzie, które gwarantuje ruch na stronie, zwiększając szansę na sprzedaż.

Pomysł strony ze słowami, z szukaniem, dodawaniem, to jest fajna opcja.

Komunikowałem się z różnymi fachowcami, różnymi informatykami. No i rzeczywiście tutaj, to co proponuje Mirek, to jest rozwiązanie.

b-semop-pl.jpeg

Ten projekt to jest właściwie 5 w 1. Bo to jest tak: własna strona, autoresponder, do tego dojdzie sklep, do tego jest wdrożenie i do tego jest serwis. Dla mnie, dla takiego człowieka, który jest słaby technicznie jeśli chodzi o sprawy internetowe, to jest propozycja bardzo korzystna.

Bogdan Semmler - handel hurtowy kawą i herbatąB&B Hurtownia Kawy i HerbatyPoznań

Jest tak, jak miało być, jak oczekiwałem.