organizator, czyli Koordynator Projektów E-commerce

Koordynator Projektów E-commerceTeraz możesz stać się Koordynatorem Projektów E-commerce i zarządzać wieloma projektami i członkami zespołu.

Zakres obowiązków

  • Przydzielanie, odbieranie i weryfikacja zadań specjalistów współpracujących z firmą, wykonujących poszczególne elementy wdrożenia projektów e-commerce.
  • Kontakt między klientami, a specjalistami.
  • Rozliczenia comiesięczne ze specjalistami.
  • Rozliczanie klientów.

Sposób pracy

Praca częściowo na miejscu w firmie  (Poznań Sołacz/Jeżyce), częściowo zdalna. Docelowo praca w pełnym wymiarze. Na początku może być to praca dodatkowa. Jeśli się sprawdzisz, to będzie bardzo stablina praca, na wiele lat.

Oferujemy:

  • na początek pracę na umowę o zlecenie, a docelowo na umowę o pracę lub firma-firma
  • elastyczną formę współpracy i godzin pracy

Stale będziesz się rozwijać, bo nieustannie będziesz mieć kontakt z coraz to innymi przedsięwzięciami, a jednocześnie będziesz pomagać je realizować w podobny sposób, za pomocą tych samych narzędzi, które dla Ciebie przygotowaliśmy. To co robisz jest bowiem częścią dużego projektu wdrożeniowego pozyskiwania klientów z internetu, który współtworzą wszyscy specjaliści naszego Zespołu. Jeśli masz wątpliwości, możesz w każdej chwili konsultować się z różnymi specjalistami.

Nasze założenie jest takie, że niech każdy robi to, co lubi i robi to najlepiej. A tak można robić tylko w zespole. Jednak aby zespół dobrze funkcjonował, musi być coś co go zespala i pilnuje aby szedł w tym samym kierunku i w tym samym tempie.

Wymagania

  • Umiejętność radzenia sobie z dużą ilością spraw na raz.
  • Dowiedziona zdolność do osiągnięcia najważniejszych wyników.
  • Praca zdalna w środowisku Google (Gmail, Dysk Google, Dokumenty Google itp.).
  • Umiejętność komunikacji głosowej i tekstowej za pomocą Skype.
  • Umiejętność nawiązywania dobrych relacji z ludźmi.
  • Wiedza w zakresie przygotowywania dokumentacji pracowniczej (umowy, rachunki).
  • Wiedza w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży.

Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce.

Dodatkowe atuty (jeśli tego nie znasz, przeszkolimy):

  • Obsługa systemu do zarządzania projektami i zadaniami Redmine
  • Posługiwanie się profesjonalnym systemem do telekonferencji.
  • Zarządzanie kursami na platformie e-learningowej (Moodle).
  • Podstawowa obsługa systemu do zarządzania stronami internetowymi (WordPress).
  • Koordynacja i rozliczenia zadań specjalistów Zespołu
  • Edycja nagrań wideo z konsultacji z klientami.
  • Obsługa oprogramowania do księgowości online (do zarządzania kadrami, wystawianie dokumentów sprzedaży).
  • Budowanie systemu jakości pracy.

Nastaw się, że przez pierwsze miesiące to będzie Twoje dodatkowe źródło utrzymania. Traktuj to przyszłościowo, stawiając sobie za cel stać się wysokiej klasy specjalistą “Koordynatorem Projektów E-commerce”.

Korzyści jakie odniesiesz

  • Poznasz wszystkie obszary e-commerce. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczna z zakresu e-handlu.
  • Nauczysz się pracować z dużym zespołem na odległość, koordynować ich pracę.
  • Codziennie będziesz mieć możliwość nauczenia się czegoś nowego.

Czujesz, że to dla Ciebie? Zgłoś się więc teraz. Czekamy na Ciebie!

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Zgłoszenie na stanowisko Koordynator Projektów E-commerce

Imię

Nazwisko

Telefon

Dołącz CV

Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla procesu rekrutacji